Support business in Ukraine
Станьте частиною економічного фронту – підтримайте проекти Startup Ukraine.

Станьте частиною економічного фронту – підтримайте Startup Ukraine Foundation

Задонатити комфортну суму на Patreon

Щомісячний внесок

на Patreon

Стати ментором

Реквізити

на рахунок ГО Фундація Стартап Україна за реквізитами:
ГО Фундація Стартап Україна
ЄДРПОУ 40564121
UA943052990000026000006703928

У призначенні платежу обовʼязково вказуйте “добровільний внесок”

USD
EUR
Стати ментором

Менторство

Стати ментором одного з проєктів – поділитись власним досвідом та знаннями з підприємцями, які тільки починають власну справу

Більше про Startup Ukraine

Вже 10 років Startup Ukraine навчає основам бізнесу тих, хто хоче розпочати свою справу і стати підприємцем. За 10 років існування Startup Ukraine навчив тисячі підприємців та втілив десятки соціальних ініціатив:

  • змінили 100 000 життів;
  • організували івентів на 50 000 учасників;
  • охопили 5 000 000 аудиторії;
  • розпочали 300 партнерств;
  • опублікували 1000 примірників книги про розвиток стартапів;
  • створили Національну МСБ стратегію;
  • започаткували тренд Made in Ukraine.

Наша глобальна мета — створити 1 мільйон місць для працевлаштування українців завдяки розвитку підприємництва.

Програми розвитку, які ми реалізовуємо

Startup Ukraine Family

Startup Ukraine Family

Кожен наш студент, випускник чи підприємець формує Startup Ukraine Family – ком’юніті молодих та амбіційних підприємців, які навіть під час війни продовжують створювати нові бізнеси, робочі місця, розвивати економіку України та популяризувати Made in Ukraine у всьому світі.

Донат для ком’юніті молодих підприємців = допомога для розвитку малого підприємництва та економіки України.

Selfmade&Brave Woman Community

Selfmade&Brave Woman Community

Кожен другий новий бізнес в Україні відкривають жінки. Під час повномасштабного вторгнення понад 9 млн українців виїхало за кордон. Більшість з них – жінки та діти. Та навіть будучи за кордоном, в чужій країні з незнайомою економікою – українські жінки почали створювати власні бізнеси. Вони не сидять склавши руки й чекаючи перемогу, вони створюють бізнеси та популяризують Made in Ukraine за кордоном.

Донат для Brave Women’s Community = підтримка незламних українських жінок за кордоном та вклад в розвиток українського бізнесу.

Ukrainian Business Embassy

Ukrainian Business Embassy

Війна змусила українських підприємців шукати нові ринки, аудиторії, рішення. Все більше бізнесів вийшли на міжнародну арену, гордо представляючи Україну у всьому світі. Сьогодні Made in Ukraine – справжній бренд, яким пишається не тільки Україна, а й увесь цивілізований світ.

Донат на підтримку Made in Ukraine = вклад в міжнародне просування бізнесу, створеного в Україні.

Реалізовано у 2022-2023

Global entrepreneurship week 2022. Co-organizing partners Ministry of digital transformation of Ukraine, SME and export promotion office, Dia Business project with support of CIPE

Онлайн startup camp Made in Ukraine у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення» (ЦЕВ) у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та ГО «Інститут конструктивної журналістики та нових медіа» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні

Співдія Підприємці — проєкт в колаборації з благодійним фондом «СпівДія», Міністерством молоді та спорту України за підтримки проєкту Європейського Союзу EU4YouthEntrepreneurship and Employment у межах програм «Мріємо та діємо» й EU4Youth фаза III «Зайнятість молоді та підприємництво»

Самостійно запустили курс «Бути підприємцем» на 200 людей та комплексну онлайн-програму по запуску власної справи Startup challenge 2023.

Підтримати розвиток підприємництва в Україні

Наші партнери

Співдія
Avitar